Haber

Çine Belediye Başkanı Muhtarları Ziyaret Sözünü Tuttu

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde ilçede görev yapan mahalle muhtarlarını ziyaret etme sözünü tuttu. Çineli muhtarları, düzenlenen gezi kapsamında Marmaris ve Akyaka’yı ziyaret etti.

Çine Belediyesi’nin düzenlediği geziyle geçen yıl Şirince’ye giden muhtarlar, bu yıl da Marmaris’e gitti. Muhtarlara Çine Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut da eşlik etti. Sabahın erken saatlerinde Çine Belediyesi hizmet binasından yola çıkan ekip, Marmaris ve Akyaka’yı gezdi.

Çine mahallesi muhtarlarının aileleriyle birlikte katıldığı gezinin ilk durağı Güzelköy oldu. Daha sonra ormancının ağıtlarının yakıldığı Belen Kahvesi’ni ziyaret eden grup, Marmaris’i gezdi. Çineli muhtarlarının son durağı Akyaka oldu. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Utku Şahin, Hasan Yörük, Çine Belediye Meclis Üyesi Özden Okumuş, Çine Belediye Meclis Üyesi Mustafa Ali Alkan da Azmak Nehri manzaralı akşam yemeğine katılarak muhtarlarla bir araya geldi.

Muhtarlarla her zaman omuz omuza uyum içinde çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Önder Dinçer, muhtarların eşlerini de unutmadı. Muhtarların güçlü misyonlarını yerine getirirken en büyük destekçilerinin eşleri olduğuna işaret eden Önder Dinçer, “Biz birlikte büyük bir aileyiz. Çine için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum.”

Yemeğin ardından muhtarlar ve aileleri evlerine keyifli anılarla dönerken, keyifli organizasyon için Önder Dinçer’e teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu